Menu
Sepetiniz
Tüm Ürünlerde %20 İndirim Şimdi satın al

12 Oz Karton Bardak - 50 li

12 Oz Karton Bardak - 50 li
İndirim

Soğuk içeceklerde kullanıma uygun 12 oz (350 ml) hacminde kaliteli karton bardak.

Karton bardaklar pratiklik ve hijyen açısından büyük kolaylık sağlamaktadır. Özellikle toplu bardak kullanımlarının olduğu ofis, spor salonu, okul, dershane, otel, havuzbaşı gibi ortamlara uygundur.

Ø80 Karton Bardak Sıcak İçecek Kapağı Siyah, Ø80 Karton Bardak Sıcak İçecek Kapağı Beyaz, Ø80 Emzik Kapaklı Seçenekli Sıcak İçecek Kapağı Siyah, Ø80 Emzik Kapaklı Seçenekli Sıcak İçecek Kapağı Beyaz, Ø90 Emzik Kapaklı Seçenekli Sıcak İçecek Kapağı Siyah, Ø90 Emzik Kapaklı Seçenekli Sıcak İçecek Kapağı Beyaz ile uyumludur. Lütfen kapağı ayrıca sipariş veriniz.
 
Markaambalajara.com
Koli İçi Adet2.000 Adet
Paket İçi Adet50 Adet
Ebat12 oz
MalzemeKarton
Ağırlık


 


 
 
 
 
 
Malzeme:Karton

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötüİyi
Herhangi bir HTML içeriğine sahip Sınırsız Bloklar, Sekmeler veya Akordiyonlar herhangi bir ürüne veya belirli ürün gruplarına atanabilir, örneğin tüm kategoriler, markalar, belirli seçeneklere sahip ürünler, nitelikler, fiyat aralığı vb. Gelişmiş seçenekler aracılığıyla herhangi bir kriteri belirtebilirsiniz. ürün atama mekanizması ve yalnızca kriterlerinize uyan ürünler modülleri gösterecektir.

Ayrıca, herhangi bir modül cihaz (masaüstü / tablet / telefon), müşteri oturum açma durumu ve diğer kriterlere göre seçilerek etkinleştirilebilir. Olasılıkları hayal edin.
Design, Hosting & Support By Shopgez.com