Menu
Sepetiniz
Tüm Ürünlerde %20 İndirim Şimdi satın al

PET Bardak 400 ml - 50 li

PET Bardak 400 ml - 50 li
PET Bardak 400 ml - 50 li
İndirim
PET Bardak 400 ml - 50 li
PET Bardak 400 ml - 50 li

400 ml hacminde plastik, şeffaf, PET bardak. PET bardaklar, diğer Polipropilen malzemeden olan buzlu görüntülü bardaklara kıyasla cam gibi daha şeffaf ve kaliteli bardaklardır.

Cafe ve Restaurantlarda limonata, soğuk kahve(frappe) vs. gibi soğuk içecek servislerin için idealdir. Starbucks ve Nero gibi kahvecilerin kullandığı plastik bardak tipidir. Özge- Ø95x(300-400 ml) Delikli Bombe Kapak (PET) ve Ø95 X Delikli Plastik Bardak Kapağı olmak üzere iki farklı kapakla uyumludur.


PET bardakların, otellerin havuz başı soğuk içecek servislerinde kullanımı cam bardaklara kıyasla hem güvenli hem de hijyeniktir.

Özge Plastik'in BRC kalite belgesine sahip tesislerinde el değmeden, son teknoloji makinelerde üretilmektedir. 

Kapak ürüne dahil değildir. 

 

MarkaÖzge Plastik
Paket İçi Adet50 Adet
Koli İçi Adet1000 Adet
MalzemePET
RenkŞeffaf
Ağırlık

Malzeme:PET

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötüİyi
Herhangi bir HTML içeriğine sahip Sınırsız Bloklar, Sekmeler veya Akordiyonlar herhangi bir ürüne veya belirli ürün gruplarına atanabilir, örneğin tüm kategoriler, markalar, belirli seçeneklere sahip ürünler, nitelikler, fiyat aralığı vb. Gelişmiş seçenekler aracılığıyla herhangi bir kriteri belirtebilirsiniz. ürün atama mekanizması ve yalnızca kriterlerinize uyan ürünler modülleri gösterecektir.

Ayrıca, herhangi bir modül cihaz (masaüstü / tablet / telefon), müşteri oturum açma durumu ve diğer kriterlere göre seçilerek etkinleştirilebilir. Olasılıkları hayal edin.
Design, Hosting & Support By Shopgez.com