Menu
Sepetiniz
Tüm Ürünlerde %20 İndirim Şimdi satın al

Kapatma Makinası PP Üst Filmi 265 mm - 4 KG

Kapatma Makinası PP Üst Filmi 265 mm - 4 KG
Kapatma Makinası PP Üst Filmi 265 mm - 4 KG
445,00TL
  • Model: ÜKPM-001
265 mm genişliğinde, PP malzemeden, soyulabilir (peelable) yapıştırma üst filmidir. Her bir bobin yaklaşık 3,9 ile 4,1 kg ağırlığındadır. BOPP filmler, Polipropilen (PP) malzemeden gıda kaplarının ağzının ısıtma kapatma makinası ile yapıştırmaya uygundur. Soyulabilir (peelable) özelliği ile yapışırma işleminden sonra kenarından tutularak kolayca açılabilir.

65 mikron kalınlığında olup paketlerinizin kolayca yırtılmasını engeller ve güvenli bir şekilde teslim edilmesini sağlar.

Bu ürün sitemizde satılmakta olan 2 Bölmeli Film Yapıştırmalı Gıda Kabı - 3 Bölmeli Film Yapıştırmalı Gıda Kabı  ile uyumludur.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötüİyi
Herhangi bir HTML içeriğine sahip Sınırsız Bloklar, Sekmeler veya Akordiyonlar herhangi bir ürüne veya belirli ürün gruplarına atanabilir, örneğin tüm kategoriler, markalar, belirli seçeneklere sahip ürünler, nitelikler, fiyat aralığı vb. Gelişmiş seçenekler aracılığıyla herhangi bir kriteri belirtebilirsiniz. ürün atama mekanizması ve yalnızca kriterlerinize uyan ürünler modülleri gösterecektir.

Ayrıca, herhangi bir modül cihaz (masaüstü / tablet / telefon), müşteri oturum açma durumu ve diğer kriterlere göre seçilerek etkinleştirilebilir. Olasılıkları hayal edin.
Design, Hosting & Support By Shopgez.com