Menu
Sepetiniz
Tüm Ürünlerde %20 İndirim Şimdi satın al

Burgu Saplı Kırmızı Kağıt Çanta 19x8x24 cm 25 Adet

Burgu Saplı Kırmızı Kağıt Çanta 19x8x24 cm 25 Adet
Burgu Saplı Kırmızı Kağıt Çanta 19x8x24 cm 25 Adet
75,00TL
  • Model: KĞT-009

19 cm eninde, 24 cm boyunda ve 8 cm taban genişliğinde, baskısız, kırmızı renkte büküm saplı kağıt çantadır. Kağıt çanta, restaurant ve cafelerin paket servislerinde, hediyelik eşya mağazalarında, kaliteli ve kalın malzemeden üretildiği için şık ve güvenilir taşıma sağlar. Salata kabı ve sıcak servis yemek kapları gibi geniş ebatlı ürünlerin içeceklerle birlikte aynı poşette servisi için uygun bir torbadır. Geri dönüşümü yapılabilen doğa dostu bir üründür.

MarkaBarışkan Ambalaj
Kağıt Gramajı90-95 gr/m2
Paket İçi Adet25 Adet
Ebat19 x 8 x 24 cm
MalzemeKağıt
RenkKırmızı
 
 
Malzeme:Kraft
Renk:Kırmızı
Çanta Türü:Kulplu

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötüİyi
Herhangi bir HTML içeriğine sahip Sınırsız Bloklar, Sekmeler veya Akordiyonlar herhangi bir ürüne veya belirli ürün gruplarına atanabilir, örneğin tüm kategoriler, markalar, belirli seçeneklere sahip ürünler, nitelikler, fiyat aralığı vb. Gelişmiş seçenekler aracılığıyla herhangi bir kriteri belirtebilirsiniz. ürün atama mekanizması ve yalnızca kriterlerinize uyan ürünler modülleri gösterecektir.

Ayrıca, herhangi bir modül cihaz (masaüstü / tablet / telefon), müşteri oturum açma durumu ve diğer kriterlere göre seçilerek etkinleştirilebilir. Olasılıkları hayal edin.
Design, Hosting & Support By Shopgez.com