Menu
Sepetiniz
Tüm Ürünlerde %20 İndirim Şimdi satın al

Paket Karabiber 1 gr 1500 Adet

Paket Karabiber 1 gr 1500 Adet
Yeni
Paket Karabiber 1 gr 1500 Adet
195,00TL
  • Model: BAHARAT002
Paket karabiber, evinizde, restoran, cafe gibi işyerlerinizde bulunabilecek kolay ve pratik olarak kullanabileceğiniz, 2000 yılından itibaren kahve, kahve, mantı ve baharat gibi alanlarda piyasadaki kaliteli ve hijyenik ürün hizmetleri ile bilinen Hakkı Efendi tarafından üretilmiş baharattır.

Neopack markamız adı altında satmış olduğumuz bu ürün el değmeden hijyenik koşullarda paketlemesi yapıldıktan sonra satışa sunulmaktadır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötüİyi
Herhangi bir HTML içeriğine sahip Sınırsız Bloklar, Sekmeler veya Akordiyonlar herhangi bir ürüne veya belirli ürün gruplarına atanabilir, örneğin tüm kategoriler, markalar, belirli seçeneklere sahip ürünler, nitelikler, fiyat aralığı vb. Gelişmiş seçenekler aracılığıyla herhangi bir kriteri belirtebilirsiniz. ürün atama mekanizması ve yalnızca kriterlerinize uyan ürünler modülleri gösterecektir.

Ayrıca, herhangi bir modül cihaz (masaüstü / tablet / telefon), müşteri oturum açma durumu ve diğer kriterlere göre seçilerek etkinleştirilebilir. Olasılıkları hayal edin.
Design, Hosting & Support By Shopgez.com