Menu
Sepetiniz
Tüm Ürünlerde %20 İndirim Şimdi satın al

Yağlı Pişirme Kağıdı 40x60 cm 500 Adet

Yağlı Pişirme Kağıdı 40x60 cm  500 Adet
Yeni
Yağlı Pişirme Kağıdı 40x60 cm 500 Adet
625,00TL
  • Model: PİŞİRMEKAĞIDI001
Yağlı pişirme kağıdı 40x60 cm ölçülerinde olup %100 selülozdan üretilmiştir. Gıdaya uygun olup yüksek sıcaklıklara dayanıklıdır. Yapımında hiçbir kimyasal katkı kullanılmamıştır.

İki yüzeyi de yapışmaz özelliğe sahiptir, herhangi bir şekilde yağlamaya ihtiyaç yoktur. Pişirme öncesi ve sonrası elastikiyetini kaybetmez. Hijyenik ortamda el değmeden paketlenmiştir. Tekrar kullanılabilir.Yağlı Pişirme Kağıdı 40x60 cm paket içerisinde 500 adet bulunmaktadır.

Geri dönüşümlüdür, doğayı kirletmez.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötüİyi
Herhangi bir HTML içeriğine sahip Sınırsız Bloklar, Sekmeler veya Akordiyonlar herhangi bir ürüne veya belirli ürün gruplarına atanabilir, örneğin tüm kategoriler, markalar, belirli seçeneklere sahip ürünler, nitelikler, fiyat aralığı vb. Gelişmiş seçenekler aracılığıyla herhangi bir kriteri belirtebilirsiniz. ürün atama mekanizması ve yalnızca kriterlerinize uyan ürünler modülleri gösterecektir.

Ayrıca, herhangi bir modül cihaz (masaüstü / tablet / telefon), müşteri oturum açma durumu ve diğer kriterlere göre seçilerek etkinleştirilebilir. Olasılıkları hayal edin.
Design, Hosting & Support By Shopgez.com