Menu
Sepetiniz
Tüm Ürünlerde %20 İndirim Şimdi satın al

Palet Streci 50 cm (17 Mikron)

Palet Streci 50 cm (17 Mikron)
Palet Streci 50 cm (17 Mikron)
95,00TL
  • Model: STR-P-001

Büyük çaplı paletleme işlerinizde kullanabileceğiniz 50 cm eninde ve 17 mikron kalınlığında ve 2,4 kg ağırlığında olan sanayi streci, paketlenmiş mallarınızı sarmak için kullanılır. Palet streci sayesinde taşıma veya depolama esnasında paletli ürünleri güvenli bir şekilde bir arada tutar. Gıda dışı ürün kullanımına uygun olup, gıda ile doğrudan temas etmemelidir.

Mükemmel yapışkanlık özelliği sayesinde palete kolayca sarılır. Palet streci sayesinde ürününüz toz, su ve kir gibi kötü dış etkilerden korunur. Pürüzsüz yüzeyi, düzgün ve gergin duruşu ile maksimum şeffaflık sağlar.

Markaambalajara.com
Koli İçi Adet6 Adet
Paket İçi Adet1 Adet
Ebat50 cm
MalzemePVC
Ağırlık2,4 kg / 17 Mikron


 


Malzeme : PVC Renk : Şeffaf

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötüİyi
Herhangi bir HTML içeriğine sahip Sınırsız Bloklar, Sekmeler veya Akordiyonlar herhangi bir ürüne veya belirli ürün gruplarına atanabilir, örneğin tüm kategoriler, markalar, belirli seçeneklere sahip ürünler, nitelikler, fiyat aralığı vb. Gelişmiş seçenekler aracılığıyla herhangi bir kriteri belirtebilirsiniz. ürün atama mekanizması ve yalnızca kriterlerinize uyan ürünler modülleri gösterecektir.

Ayrıca, herhangi bir modül cihaz (masaüstü / tablet / telefon), müşteri oturum açma durumu ve diğer kriterlere göre seçilerek etkinleştirilebilir. Olasılıkları hayal edin.
Design, Hosting & Support By Shopgez.com